Нещодавно в Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 ім. А. С. МАЧУЛЕНКА було проведено профорієнтаційну роботу. Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Виганяйло Світлана Миколаївна зустрілася з учнями 10 та 11 класу та провела бесіду про особливості вступної кампанії 2023, реєстрацію та складання НМТ, умови вступу в Сумську філію ХНУВС, спеціальності, за якими ведеться підготовка бакалаврів. Особлива увага присутніх акцентувалась на можливості отримати вищу освіту за спеціальністю 262 Правоохоронна діяльність за кошти державного бюджету, так як процедура реєстрації у майбутніх курсантів вже триває.

Доповідач звернула увагу на спеціальність 081 Право, про перспективи та особливості юридичної освіти в Україні, можливості працевлаштування осіб із юридичною освітою та особливості роботи, судді, адвоката, юриста.

Бажаємо учням визначитись зі спеціальністю та успішно скласти НМТ.

Вдалої вступної кампанії, майбутні абітурієнти!