31 січня 2023 року доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Гончаренко Л.Л. відвідала Сумську гімназію № 1 та провела профорієнтаційну бесіду з учнями 11-х класів, на якій ознайомила майбутніх абітурієнтів із спеціальностями закладу вищої освіти, розповіла випускникам про переваги та особливості вступу до Сумської філії ХНУВС, умови навчання курсантів та студентів, а також про етапи вступу для навчання за державним замовлення та за кошти фізичних або юридичних осіб.

Школярі із зацікавленістю прослухали інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ та отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо правил вступу, умов навчання та подальшого працевлаштування.