Плетіння маскувальних сіток для військових на фронт стало звичною справою для студентів та курсантів Сумської філії

Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони постійно допомагають благодійному фонду «Дзеркало добра» плести маскувальні сітки, які захищають техніку та життя хлопців і дівчат на лінії вогню.

Приємно зазначити, що до волонтерів закладу вищої освіти долучаються рідні та близькі люди наших здобувачів, зокрема, дідусь курсантки Єлизавети Старостенко - Володимир Петрович, який плете чудові основи для сіток, і передає їх волонтерам фонду.

«Ми впевнені, що саме сітки, зроблені нашими руками з любов’ю і душею, убережуть усіх захисників, які боронять нашу Україну», - наголосила секретар студентсько-курсантського Парламенту Дар’я Колоснікова.

Дякуємо Вам, дорогі захисники! Бережіть себе!