Професором кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олексієм Шумілом та професоркою кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надією Демиденко було проведено бінарне онлайн-заняття для студентів 1 курсу, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність».

Під час заняття студентів було ознайомлено із календарним планом написання курсової роботи із навчальної дисципліни «Теорія держави та права». Професорами були викладені додаткові методичні рекомендації щодо написання курсових робіт. Під час заняття студентам розповіли про порядок виконання курсової роботи, зокрема, ознайомили з алгоритмом пошуку необхідної літератури. Були також зазначені вимоги щодо структури курсової роботи, її літературного оформлення, формування висновків та складання списку використаних джерел. Заняття пройшло у творчій атмосфері і були заплановані наступні консультації впродовж семестру.