Учасники ELSA Sumy взяли участь у презентації ELSA змагань, що відбулася 23 січня в онлайн форматі. Темою просвітницької зустрічі студентів-правників, яку провела віцепрезидентка зі змагань ELSA Ukraine Юлія Костів, стали мут-корти.

Зокрема, студенти сумського осередку ELSA дізналися, що мут-корт (moot court) – це симульовані судові дебати для студентів, на яких команди розбирають кейс із певної сфери права, після чого готують позиції позивача та відповідача в письмовому форматі, а також презентують свої позиції усно. Учасники зустрічі отримали короткий екскурс в історію мут-кортів, а також практичну інформацію щодо того, як обрати змагання, де їх можна знайти, які змагання існують в мережі ELSA, чому варто взяти в них участь та поради щодо підготовки.

Наприкінці зустрічі присутні на презентації змогли взяти участь у міні-опитуванні. І хоча приз за найактивнішу позицію був лише один, проте всі учасники отримали найцінніше – обмін досвідом та спілкування з однодумцями.