26 грудня 2022 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Конкурсне змагання пройшло в атмосфері щирості й добра. Учасники конкурсу показали свою самостійність, креативність мислення та здібності у зв’язному мовленні, збагнули роль рідної мови в утвердженні української державності.

У рамках конкурсу 2 місце посіла студентка Сумської філії ХНУВС Івах Марія, керівник – Василенко В.А.

Глибокі знання, якісна підготовка, високий патріотизм дали неперевершений результат – Марія Івах вийшла у фінал і буде боротися за перемогу в останньому ІІІ етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої освіти.

Тож вітаємо Марію і бажаємо їй подальших вагомих яскравих перемог!