Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко провела бесіду з курсантами групи СФ-201 на тему «Насильство як соціальна проблема». Захід проводився в рамках Всеукраїнського тижня права.

Розглянули основні види насильства: фізичне, психологічне, економічне, сексуальне. Значна увага була відведена характеристиці домашнього насильства. Розглянули типи насильства в сім’ї: між подружжям; батьками і неповнолітніми дітьми; між дорослими дітьми та батьками; між дітьми в одній родині; насильство між іншими членами сім’ї.

Курсанти проявили високу активність в обговоренні питань. Охарактеризували основні чинники, що обумовлюють насильство та шляхи його попередження.