09 грудня кандидат історичних наук, доцент кафедри юридичних дисциплін, керівник наукового гуртка «Державно-правових дисциплін» Сумської філії ХНУВС Гончаренко Леся Леонідівна з учасницями гуртка Коломієць Дар`єю (2 курс, правоохоронна діяльність) та Ткач Антоніною (2 курс, право) прийняли участь в науково-практичному круглому столі, присвяченому 74-й річниці проголошення Загальної декларації прав людини за темою: «Захист прав людини в Україні: сучасний стан та перспективи вдосконалення», який проводився на базі кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Співорганізаторами круглого столу виступили Інститут держави і права ім. В.М.Корецького Національної академії наук України, Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем публічного адміністрування та децентралізації влади Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України та Євразійська асоціація правничих шкіл та правників. До обговорення актуальної в умовах сьогодення тематики заходу доєдналися науковці з усієї України, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органів, адвокатської спільноти та правозахисних громадських організацій, студентська молодь.

Щиро вдячні усім учасникам за цікаві доповіді і плідну дискусію!