У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для студентів 1 курсу спеціальності Правоохоронна діяльність куратором групи Юлією Самойловою разом із провідним фахівцем Сумської філії ХНУВС Ганною Мітітєл було проведено онлайн-бесіду за участі фахівця «Клініки, дружньої до молоді» Анни Крамар. Зі здобувачами 1 курсу поговорили про багато актуальних питань з теми насильства, зокрема його види, прояви, а також обговорили одну із найбільш актуальних зараз проблем - безпеку в Інтернеті: як уберегти себе та свою особисту інформацію та дані, як не піддатися онлайн-насильству тощо. Окрім того, до здобувачів вищої освіти було доведено всю необхідну інформацію стосовно того куди вони можуть звернутися у разі виявлення ознак насильства або які їхні дії в разі такої ситуації. Цікава та надзвичайно необхідна інформація, яка була обговорена під час бесіди, в умовах сьогодення стане в нагоді кожному студенту.