23 листопада 2022 р. на кафедрі соціально-економічних дисциплін відбулось чергове засідання наукового гуртка на тему: «Інформаційна безпека в умовах воєнного стану» в форматі – онлайн-відеоконференції.

До висвітлення теми були долучені доповідачі − члени наукового студентського гуртка:

Рудь Вікторія студентка 1 курсу групи СФдср-22-1 з темою: «Небезпека в соціальних мережах».

Бєльченко Тетяна студентка 1 курсу групи СФдср-22-2 з темою: «Інформаційні системи для юриста».

Мозгова Вікторія студентка 1 курсу групи СФдср-22-2 з темою: «Захист інформації від несанкціонованого втручання».

Учасники заходу:

• Члени кафедри соціально-економічних дисциплін,
  • Запрошені студенти, які працювали над науковими працями, теми яких дотичні до даної теми, учасники студентських конференцій.

У доповідях розглядались основні принципи побудови інформаційних систем та їх класифікація, останні розробки програмного забезпечення захисту інформації від несанкціонованого втручання та питання небезпеки використання соціальних мереж в умовах воєнного часу.

Для проведення відео конференції була використана сучасна програма Zoom.

Учасники зацікавлено прослухали доповіді, задавали питання та дякували доповідачам за цікавий матеріал.