Відбулося чергове засідання вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед питань, які було розглянуто під час засідання: про публікаційну активність працівників університету в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science; звіт здобувачів наукових ступенів та вчених звань щодо стану виконання плану роботи та про використання квест-технологій в освітньому процесі в умовах воєнного стану. Також обговорили низку важливих організаційних питань.

Голова вченої ради Сергій Лукаш наголосив, що колектив філії працює, виконує усі завдання, поставлені Міністерством внутрішніх справ і Міністерством освіти та науки України, вирішує питання, повʼязані з організацією освітнього процесу, наукової, міжнародної, виховної діяльності закладу вищої освіти.