У рамках профорієнтаційної роботи доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталією Дуравкіною було проведено бесіди для старших класів комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради на тему «Сумська філія ХНУВС: умови навчання» за допомогою сервіс- відеотелефонного зв'язку Google Meet.

Під час зустрічі учні були ознайомлені з умовами вступу та навчання у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ та з можливістю отримати вищу освіту за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» за кошти державного бюджету, а також за кошти фізичних та юридичних осіб за спеціальність 081 Право та 262 Правоохоронна діяльність.

Учні із зацікавленням прослухали лектора та отримали інформаційно-агітаційні матеріали з детальною інформацією про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.