У рамках профорієнтаційної кампанії Сумської філії ХНУВС та у співпраці з керівництвом закладу середньої освіти завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Лук’янихіна Олена Анатоліївна та доцент кафедри Дементов Володимир Олександрович провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями 11-х класів КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №18.

До старшокласників та їх батьків було доведено інформацію про спеціальності, за якими відбувається підготовка фахівців у Сумській філії ХНУВС. Лук’янихіна Олена Анатоліївна окреслила особливості підготовки юристів та правоохоронців як за контрактною формою, так і за державним замовленням, загальні вимоги щодо вступу на спеціальності 081 Право та 262 Правоохоронна діяльність, розповіла про наукові, позанавчальні заходи здобувачів вищої освіти.

Особливу увагу доповідач приділила саме підготовці курсантів за спеціальністю 262 Правоохоронна діяльність і наголосила на тому, що з листопада розпочато подачу анкет для вступу у заклади системи МВС.

Також до присутніх запросили на День відкритих дверей, котрий заплановано на 23 листопада 2022 р.

Усі присутні мали можливість задати питання за темою зустрічі й отримати на них ґрунтовні відповіді.