Волонтерський загін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ протягом жовтня – листопада у позанавчальний час, у перервах між повітряними тривогами та відключенням світла, допомагають волонтерам Благодійної організації «Дзеркало добра» у плетінні маскувальних сіток, нарізанні сіток тощо.

«Волонтерська допомога та підтримка в час війни – найважливіші і найцінніші. Адже всім відомо, що в єдності - сила, і тільки разом ми сильні, і непереможні», - стверджує провідний фахівець із організації виховної роботи Ганна Мітітєл, - завдяки патріотичній свідомості, громадянській позиції курсантів та студентів, активності голови волонтерського сектору студентсько-курсантського парламенту Єлизавети Шевцової наші волонтери, щотижня долучаються до волонтерської діяльності.

«Ми переконані, що наша волонтерська робота врятує чиєсь життя і наближає перемогу», - говорять курсанти.

Ми дякуємо нашим захисникам і захисницям і віримо в Перемогу!