З нагоди Дня юриста доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Парфентій Людмила Анатоліївна та курсант 2 курсу Яненко Дмитро в режимі відеоконференції зустрілися з учнями 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Олександра Аніщенка та провели профорієнтаційну бесіду про перспективи юридичної освіти в Україні. Школярі прослухали інформацію про можливості працевлаштування осіб з юридичною освітою та особливості роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта і поліцейського. Було акцентовано також увагу на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи.

Крім того, майбутні абітурієнти отримали інформацію про умови вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС, а курсант Яненко Дмитро поділився особистими враженнями щодо переваг навчання саме в нашому закладі вищої освіти.