Курсантки 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі із головою інформаційно-медійного сектору студентсько-курсантського Парламенту, курсантом 3 курсу Євгеном Трофименко взяли участь у презентації другої хвилі програми соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України», що реалізується ГО «Молодіжна Платформа» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.

У рамках презентації відбулося представлення команди Тренінгу з проєктного менеджменту, проведено із учасниками заходу вправи на командоутворення та зустріч із представниками місцевої влади. У ході зустрічі обговорювалися проблеми ВПО у Сумській міській ТГ, опалювальний сезон та можливості інтеграції молоді в життя громади.