Курсантка 3 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Єлизавета Шевцова, яка очолює волонтерський сектор студентсько-курсантського Парламенту, долучилася до виготовлення свічок для захисників Збройних Сил України. Разом із сумчанами було виготовлено понад 1000 свічок.

Таким чином, маленький внесок нашої волонтерки у велику, добру справу наближає нашу Україну до Перемоги! Нехай свічка, виготовлена Єлизаветою та небайдужими людьми, зігріє серце кожного захисника і захисниці. Віримо – все буде добре!

Волонтерка Єлизавета розпочала збір матеріалів для виготовлення окопних свічок на потреби українських військових серед колективу закладу вищої освіти, а також запрошує усіх небайдужих долучитися до благодійної акції.