У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися вибори Голови студентсько-курсантського Парламенту.

Вибори проводилися у форматі онлайн через google-форму. Кандидати на посаду Голови студентсько-курсантського Парламенту (Микола Сіроштан – курсант 3 курсу, Шевцова Єлизавета – курсантка 3 курсу, Колоснікова Дарія – курсантка 2 курсу та Сороколіт Валерія - студентка 2 курсу) представили свої мотиваційні програми.

За результатами голосування новообраним Головою студентсько-курсантського Парламенту Сумської філії став Микола Сіроштан. Саме його кандидатура набрала найбільшу кількість голосів на виборах (54,9%).

Вітаємо Миколу та бажаємо гідно впоратися з новими обов’язками!

Користуючись нагодою, запрошуємо здобувачів вищої освіти приєднатися до лав активістів студентсько-курсантського самоврядування та мати реальну можливість разом впливати на життя філії і реалізовувати важливі та цікаві проєкти!