Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат філософських наук, доцент Тетяна Геращенко разом із завідувачем кафедри теорії та практики романо-германських мов Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, кандидатом педагогічних наук, доцентом Вікторією Солощенко провели бінарне заняття з соціології за на тему «Соціальна структура Німеччини».

На занятті розглянули особливості соціальної структури суспільства, її основні види та елементи, сутність класового підходу. Вікторія Миколаївна ознайомила курсантів зі специфікою соціальної структури Німеччини. Лекція супроводжувалась переглядом презентації та відео.

Формат запропонованого заняття дозволив порівняти соціальну структуру України та Німеччини. Курсанти проявили на занятті високу активність і отримали багато корисної інформації.