З 18 липня по 11 серпня 2022 року професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Горобець стала очним слухачем курсу "The Swedish school system" та "Swedish education system" в університеті Мальмо (Швеція). Навчання проводиться англійською мовою для українських освітян.

Навчальний план курсу включає у себе ознайомлення з швецькою системою освіти, порядком складання навчальних планів та силабусів, особливості навчання інтернаціональних студентів та учнів. Викладачами курсу стали професори університету Мальмо та вчителі швецьких шкіл. Лектори розповіли про освітні документи, які регулюють освітній процес в Швеції, права дітей та особливості освіти Швеції.