Старша викладачка кафедри юридичних дисциплін, відповідальна особа з гендерних питань у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ Цвітана БАРАНОВА провела інтерактивну дискусію з курсантами та студентами на тему «Жінка має силу».

Рівність, упередженість, феменітиви, сексизм, гендерні стереотипи,– саме такі терміни звучали сьогодні під час дискусії, участь у якій прийняли: курсантка 2-го курсу Анна АУШЕВА, курсантка 1-го курсу Марина ВЕЧОРКА, курсант 2-го курсу Станіслав ДУБРОВСЬКИЙ, студенти 3-го курсу: Богдан ОСТАПЕНКО та Дмитро БАРАНЕКО.

Під час заходу здобувачі освіти разом із викладачкою обговорювали рівність прав між чоловіком та жінкою під час обрання професії, розглянули приклади жінок, які досягли великих успіхів у професійній діяльності та детально проаналізували Стамбульську конвенцію та інші нормативно-правові акти, які регулюють гендерні питання.