Для курсантів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ та Донецького державного університету внутрішніх справ, у рамках проєкту академічна мобільність, професорка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Горобець, доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Дуравкіна та доцентка кафедри трудового та господарського права ХНУВС Олена Чорноус провели міждисциплінарний квіз на тему «Тріада відповідальностей: адміністративна, цивільна, трудова».

Мета заходу – поглиблення й розширення знань та підвищення інтересу курсантів до адміністративного, цивільного і трудового права. Сам квіз складався із трьох частин: «Правова розминка», «Формула правопорушення», «Складені задачі». Вікторина допомогла учасникам навчитися відрізняти види юридичної відповідальності та встановлювати відповідний вид за елементами складу правопорушення.