З 10 січня поточного року 97 курсантів 2-го курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проходять навчальну практику у практичних підрозділах Національної поліції України. Наші курсанти готові у будь-яку мить прийти на допомогу. Так, нещодавно, вихованці Сумської філії ХНУВС долучилися до розшуку двох малолітніх дівчат. А днями рядовий поліції Ігор Градун врятував малолітню дитину.

Курсант проходить навчальну практику у Конотопському райуправлінні поліції ГУНП в Сумській області. Повертаючись зі служби, почув гучні голоси дітей, які каталися з гірки. Підійшовши ближче, Ігор побачив, як дев’ятирічного хлопчика за руку схопила велика собака. Не роздумуючи, курсант підбіг до дитини, вдарив чотирилапого льодянкою, аби відбити малечу.

Собака була агресивно налаштована проти хлопчика і продовжувала свій напад. Тож курсант заховав дитину за свою спину та, відбиваючись від пса, вивів школяра у безпечне місце і довіз додому батькам. І тільки оглянувши разом із матусею хлопчика та впевнившись, що більше його допомога не потрібна, пішов у своїх справах.

Пишаємося нашими вихованцями, які вкотре своїми діями доказують, що обрали професію поліцейського за покликанням серця!