У рамках виконання Меморандуму про співпрацю відбулася робоча зустріч представниць Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталії ГОРОБЕЦЬ та Яни САДИКОВОЇ з директоркою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оленою ДЕМЧЕНКО та заступницею директорки Валентиною ВОЛОБУЄВОЮ.

Зустріч була запланована з метою обговорення проблем започаткування відновного правосуддя в Україні, проблем впровадження пілотного проекту з медіації в рамках кримінальних проваджень та інші питання, пов’язані з наданням правової допомоги дітям, які перебувають в конфлікті або в контакті з законом.

Під час зустрічі відбулися обмін інформацією та досвідом, висловлені пропозиції та досягнуто згоди щодо можливостей використання інноваційної інфраструктури Харківського національного університету внутрішніх справ у цілях сприяння впровадженню ідей та принципів відновного правосуддя в Україні.