З метою практичної спрямованості освітнього процесу 08 грудня 2021 року доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлією Самойловою було проведене бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова» для студентів 1 курсу спеціальності Правоохоронна діяльність за участю головного спеціаліста Управління охорони здоров’я Сумської міської ради Наталії Кіпенко.

У рамках вивчення теми «Виклик екстрених служб» здобувачам детально розповіли про екстрені служби Сумської області, специфіку їх роботи та правила виклику бригад екстреної допомоги. Цікава, актуальна та вичерпна інформація допомогла студентам поглибити свої знання з даної теми.

Дякуємо Наталії Борисівні за участь у занятті. Сподіваємося на подальшу співпрацю!