7 грудня 2021 року доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, куратор 101 взводу Тетяна Геращенко провела бесіду з курсантами на тему «Корупція і права людини». Захід проводився в рамках Всеукраїнського тижня права.

На засіданні розглянули основні права і обов’язки громадянина України, а саме: право на життя, право на вільний розвиток особистості, право на свободу думки і слова та інші.

Курсанти підготували цікаві повідомлення про вплив корупції на права людини. Було зазначено, що корупція підриває функціонування і легітимність соціальних інститутів і процесів, верховенство права, руйнує державу, тому має бути викорінена.

Курсанти проявили високу активність в обговоренні питань. Було запропоновано багато пропозицій щодо боротьби з корупцією і забезпечення прав і свобод людини в Україні.