06 грудня 2021 року для студентів 3 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» професором кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталією Горобець було проведено бінарне семінарське заняття за участю практичного психолога Оксани Корсун. Темою зустрічі було обрано «Сімейні конфлікти. Роль адвоката та правоохоронців у їх подоланні».

Зустріч відбулася в форматі дискусії. Інформація, доведена до відома студентів, виявилася надзвичайно цікавою та корисною. Було зроблено висновок, що держава повинна приділяти увагу інституту шлюбу, впроваджувати різноманітні державні програми для попередження розлучень, роз’яснення механізму побудови «здорової сім’ї». Даним заняттям було завершено вивчення навчальної дисципліни «Сімейне право».

Сумська філія ставить за мету сформувати всебічні навики своїх студентів із обраної спеціальності.