Відповідно до плану посилення практичної підготовки правоохоронців Сумської філії ХНУВС на 2021/2022 н.р. доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Надією Сапич у процесі вивчення дисципліни «Основи економічної теорії» студентами спеціальності «Правоохоронна діяльність» першого курсу денної форми навчання у двох групах були проведені заняття, в яких взяв участь Олександр Коваленко, юрист-практик.

Для більш ґрунтовного розгляду питання «Сімейний бюджет: доходи і розподіл» фахівець акцентував увагу слухачів на нормах сімейного права. Поєднання економічного та юридичного аспектів виявилося вдалим, зацікавило аудиторію та викликало жваву дискусію і запитання.
Заняття було проведено у режимі відеоконференції на платформі для відеозустрічей Zoom.