29 листопада 2021 року в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Валентина Василенко та доцент кафедри гуманітарних дисциплін Юлія Самойлова взяли у часть в онлайн-лекції, що була організована Харківським національним університетом внутрішніх справ за участю радника /тренера з кримінальних розслідувань Регіонального представництва КМЄС у Харкові Кріста Гранрот та радника /тренера з питань взаємодії поліції з громадою Регіонального представництва КМЄС у Харкові Уве Петтерсон. Захід проводився англійською мовою з послідовним перекладом на українську.

Спікери розповіли про досвід та підходи своїх країн щодо запобігання насильству та про стратегії подолання цього явища. Цікаві доповіді викликали жваве обговорення серед учасників лекції. Спікери надали вичерпні відповіді на поставлені запитання.