30 листопада 2021 року професор кафедри юридичних дисциплін Наталія Олександрівна Горобець відвідала 11- А клас КУ ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 м. Суми з лекцією " Протидія домашньому насильству. Говори. Не мовчи".

Зустріч відбулася у дружній, робочій атмосфері. Учні активно приймали участь у обговоренні проблем насильства. Пропонували своє бачення механізмів вирішення ситуації. У підсумку була вироблена спільна позиція, що насильство не можна терпіти в жодних його виявах. Потрібно звертатися за допомогою як до компетентних органів, так і до небайдужих громадян. Головне не залишатися з проблемою один на один.

Важливим аспектом подолання насильства у сім'ї є профілактика насильства серед молоді. Чим активно і займається Сумська філія через просвітницькі профорієнтаційні заходи. Було наголошено, що учні можуть долучитися до активної боротьби з домашнім насильством, вступивши до Сумської філії та поповнюючи ряди поліцейських і правозахисників.