На запрошення кандидата економічних наук, доцента кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Парфентій Людмили Анатоліївни на онлайн- заняття з дисципліни «Судова бухгалтерія» до студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 262 Правоохоронна діяльність завітав начальник юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області Павло Володимирович Гарбуз.

У рамках теми заняття «Організація фінансової контрольної діяльності» студентів було ознайомлено зі специфікою фінансової контрольної діяльності Державної казначейської служби України загалом, і завданнями та функціями Юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області, зокрема. Студенти з цікавістю прослухали інформацію про особливості обслуговування у ГУ ДКСУ у Сумській області таких клієнтів як Головне управління Національної поліції в Сумській області та Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ. Також доповідач поінформував майбутніх випускників Сумської філії ХНУВС стосовно основних аспектів працевлаштування до Юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області.