До Міжнародного дня студента відбувся міський захід у Молодіжному центрі «Романтика». До здобувачів освіти звернулась народна депутатка України Тетяна Скрипка: «Ми можемо впевнено сказати, що Суми – це студентська столиця. Ви – активні, молоді, цілеспрямовані. У кожного з вас попереду ще багато перемог. Бажаю бути впевненими у своїх силах, бути справжніми людьми та патріотами нашої держави».

Очільник Сумської громади Олександр Лисенко подякував усім за активну позицію та ініціативність.

За постійну активну громадську позицію, високі показники у навчанні, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування та з нагоди Дня студента Подякою Верховної Ради України нагороджена курсантка 2-го курсу Анастасія Сергійко.

Грамотами Сумського міського голови за активну громадянську позицію, високі показники у навчанні, вагомі досягнення у науковій діяльності та з нагоди Дня студента нагороджені курсантка 2-го курсу Анастасія Сергійко та студентка 3-го курсу Євгенія Коваленко.

Пишаємося нашими здобувачами освіти.