Професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Горобець 04 листопада 2021 року прочитала лекцію «Право на чужі речі» з дисципліни «Цивільне право» для студентів 2 курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Науково-педагогічний склад Сумськї філії постійно працює над підвищенням професійного рівня викладання. Лекція пройшла дуже насичено, в дружній обстановці та з дискусією щодо правової природи речових прав на чужі речі в цивільному праві.

Дякуємо за запрошення заступнику декана юридичного факультету з наукової роботи та міжнародних звязків, доценту кафедри приватного права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Оксані Кіріяк.