Секретарка Студентської ради при Сумській обласній державній адміністрації, студентка 3 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Мартиненко взяла участь у черговій робочій нараді, яка відбулася днями у режимі он-лайн.

Під час наради учасники Студентської ради обговорили поточні проблеми студентського самоврядування закладів вищої освіти у період карантинних обмежень; розглянули організаційні аспекти функціонування цього дорадчого органу у зв’язку із закінченням каденції деяких делегатів.

Зважаючи на це, наступна сесія Студентської ради при Сумській обласній державній адміністрації відбудеться в грудні, де буде підбито підсумки роботи 2021 року й обрано нового голову, заступника та секретаря.