Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат економічних наук Виганяйло Світлана Миколаївна взяла участь у Міжнародній Програмі онлайн-стажування для науково-педагогічних працівників із України «New and innovative teaching methods (Нові та інноваційні методи навчання)» на базі UNIVERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE.

Найбільш цікаві теми в процесі стажування:

1. Мобільність студентів та викладацького складу в Європейському Союзі.
2. ІТ-технології на заняттях зі студентами.
3. Дизайн процесів он-лайн навчання.
4. Академічне он-лайн навчання під час пандемії. Передові практики.
5. Тюторінг.
6. Гейміфікація.
7. Найкращі практики навчання та дослідження.

Координатором стажування виступила Анна Станіславська-Мішке.

Лектори: Яцек Кліх, Домініка Лемлер, Марек Беніо, Анета Поврожник, Якуб Гловацький, Артур Щигель-Рисс.

Координатором стажування виступила Анна Станіславська-Мішке.

За результатами проходження Міжнародної програми в обсязі 120 годин або 4 кредити ECTS було опрацьовано три модулі та здобуто загальні і професійні компетентності, про що засвідчує отриманий СЕРТИФІКАТ.