Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ: рядові поліції Білокобиленко Семен та Даджин Катерина під керівництвом провідного фахівця філії Цвітани Баранової вкотре стали донорами для маленьких пацієнтів гематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні.

Волонтерські заходи у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ проводяться постійно. Адже одним із головних завдань майбутніх поліцейських є саме надання допомоги та захист тих, хто цього потребує. Кожного разу на власному прикладі працівники закладу вищої освіти показують здобувачам, що робити добрі справи не лише корисно, але і важливо. Саме тому, вже на сьогодні ми маємо сформовану «команду ДОБРА», до якої входять курсанти, студенти, викладачі, працівники нашого закладу, - зазначила Цвітана Сергіївна.