День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня Україна вшановує пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.


"НЕСКОРЕНИЙ СТЯГ" 23 серпня – День Державного прапора України

Державний прапор України – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору є символом країни, втіленням національної єдності, честі та гідності, адже вшанування прапора України – дань традиції державотворення, історії та сьогодення.


В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!

ДЕНЬ Незалежності України – визначна дата, яка навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Це воістину Народне свято України, яке має свої звичаї і традиції.


28 липня - День Української Державності

Дбаючи про благо Вітчизни та боронячи суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України, а також зважаючи на необхідність утвердження історичної справедливості, Президент України запровадив державне свято - День Української Державності. Другий рік мужній український народ відзначає його 28 липня — у День Хрещення Київської Руси-України. З 2024 року свято буде відзначатися щорічно 15 липня. Законопроект №9431 було підтримано Верховною Радою України, відповідно до якого День Української Державності переноситься з 28 липня на 15 липня, щоб він збігався із вшануванням князя Київського Володимира Великого.


4 липня - День Національної поліції України

Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.


Конституція - це шлях утвердження української Держави

У перший місяць літа ми відзначаємо День Конституції України. День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.


26 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОВЖИВАННЯМ НАРКОТИКАМИ Й ЇХНІМ НЕЗАКОННИМ ОБІГОМ

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики! Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Ця проблема турбує політиків, медиків, соціологів, юристів, педагогів. Це – соціальна трагедія.


31 травня – Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням - Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму, був встановлений в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання - домогтися, щоб в XXI столітті проблема куріння тютюну зникла.


18 травня – День вишиванки

Традиція вишивки, за твердженням учених, сягає кількох тисячоліть. У давніх орнаментах ніколи не було жодної зайвої лінії, кожна рисочка мала своє певне значення.


День науки в Україні

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97.