24 вересня 2021 року студентки 3-го курсу Дарина Приходько та 2-го курсу Аль Хататнех Месун Моаед Моххамед Дж. під керівництвом професора кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталії Горобець прийняли участь у Міжнародній конференції «Приватноправові та публічно-правові відносини: проблеми теорії та практики», яка відбулася на базі Донецького державного університету внутрішніх справ м. Маріуполь.

У своїх доповідях здобувачі розкрили актуальні питання правозастосовної практики сьогодення. Доповідь Дарини Приходько стосувалася права фізичних осіб на медичну допомогу у частині права на вакцинацію COVID-19. Студентка наголосила на важливості вакцинації як елементу соціальної відповідальності та запропонувала зміни до законодавства про вакцинацію.

Доповідь студентки Аль Хататнех Месун Моаед Моххамед Дж. стосувалася правової природи акаунту в соціальних мережах та необхідності цивільно-правового регулювання віртуальних об’єктів в Україні.

Захід дозволив науковцям обмінятися думками та отримати новітні знання з багатьох нагальних правових питань.