Звернення ректора до постійного та перемінного складу університету

Шановні курсанти, студенти, слухачі магістратури та ад’юнктури, представники науково-педагогічного складу, працівники університету! 
Кожного дня в Україні та світі зростає кількість хворих на COVID-19. Наполягаю! Неухильно дотримуватися карантинних вимог.


Курсанти Сумської філії ХНУВС взяли участь у грі «Гендерне павутиння»

В рамках проекту ГО «Сумське громадське коло» «Руйнуймо гендерні стереотипи» у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся інтерактивний захід у форматі дидактичної гри «Гендерне павутиння».


Магістри Сумської філії ХНУВС прийняли участь у панельній дискусії

20 жовтня 2021 року магістри першого та другого курсів прийняли участь у панельній дискусії «Гендерна рівність: права і можливості».


Круглий стіл «Галузі юридичної науки та виклики сучасності»

З метою активізації наукової роботи студентів та курсантів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти, презентації та апробації наукових досліджень, сприяння обміну актуальною науково-практичною інформацією щодо сучасних викликів та проблем у юридичній науці в Сумській філії ХНУВС відбувся круглий стіл «Галузі юридичної науки та виклики сучасності».


Відвідування Зарічного районного суду м. Суми

Традиційно восени студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідують судові засідання з цивільних справ. Ініціатором таких візитів є доцент кафедри юридичних дисциплін Садикова Яна Михайлівна - викладач дисциплін «Цивільний процес» та «Складання процесуальних документів у цивільних справах». 20 жовтня 2021 року студенти 4 курсу завітали до Зарічного районного суду м. Суми.


Представники Сумської філії ХНУВС взяли участь у zoom – обговоренні програми ЄДКІ з Права та Міжнародного права

Заступник директора – начальник відділу навчально-методичної роботи, к.ю.н., доцент Катерина Науменко та провідний фахівець Сумської філії ХНУВС Цвітана Баранова взяли участь у zoom – обговоренні програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту з Права та Міжнародного права на другому (магістерському) рівні вищої освіти.


Звернення міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського щодо фактів підробки сертифікатів про вакцинацію

«Майже 800. Саме стільки кримінальних проваджень розпочато за фактом підробки сертифікатів вакцинації. Тим часом в Україні фіксується найбільша смертність від COVID-19. Тому звертаюся до всіх! Повідомляйте про факти підробки сертифікатів на гарячу лінію кіберполіції 0 800 505 170 або за номером 102. Бережіть своє життя та не розмінюйте його на підробки», - наголосив Денис Монастирський.


Представники Сумської філії ХНУВС взяли участь у круглому столі «Дружнє до дітей правосуддя»

Старші викладачі кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Марина Колесник та Цвітана Баранова разом з представниками Харківського національного університету внутрішніх справ, Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, представників прокуратури, відділів ювенальної превенції взяли участь у круглому столі присвяченого «Дружньому до дітей правосуддя», проведеного за ініціативи Регіонального Представництва КМЄС у Харкові.


Бінарне заняття у Державному архіві Сумської області

Професор кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надія Демиденко та начальник відділу інформації і використання документів Державного архіву Сумської області Інна Гончарова провели практичне заняття з дисципліни «Вступ до правових досліджень» для студентів 1 курсу.


Профорієнтаційна робота в умовах карантинних обмежень

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат економічних наук Людмила Парфентій відвідала Сумську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка.


Усі новини...