Розпочато реєстрацію онлайн анкет на навчання за державним замовленням (курсанти) до Сумської філії ХНУВС

З 1 листопада розпочато електронну реєстрацію кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.


У Сумській філії ХНУВС відбулася онлайн-зустріч із майбутніми вступниками та їх батьками

Представники закладу вищої освіти розповіли про філію та особливості навчання, ознайомили з перспективами працевлаштування після отримання диплому.

У заході взяли участь: директор філії, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш та провідний фахівець філії – відповідальна за вступну кампанію, Цвітана Баранова. До заходу підключились близько 100 локацій, які охопили учасників із різних міст Сумської області. Представники закладу вищої освіти розповіли про філію та особливості навчання, ознайомили з перспективами працевлаштування після отримання диплому. Також продемонстрували учасникам заходу здобутки філії у навчальній та науковій роботі, її матеріально-технічну базу, представили відеоролик про заклад вищої освіти, ознайомили з покроковою інструкцією щодо етапів вступу до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Захід тривав 2 години у форматі «запитання-відповідь».


Курсанти Сумської філії долучилися до розшуку малолітніх дівчат

13 січня до поліції звернулись батьки двох 12-річних сумчанок та повідомили, що вранці дівчатка пішли до школи та назад не повернулись, на дзвінки не відповідають, їх місцезнаходження невідоме.


13 січня «Щедрий вечір, добрий вечір»: щедрівники привітали колектив Сумської філії ХНУВС

Новорічно-різдвяні свята в Україні продовжуються. Традиційно, 12 днів після Різдва Христового називають Святками і тривають вони аж до Водохреща 19 січня. Напередодні Старого Нового року (за старим стилем 13 січня) в Україні відзначають Щедрий вечір.


У Сумській філії ХНУВС відбулась зустріч керівництва зі слухачами 4 курсу, які навчаються за програмою «2+1»

Директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш провів зустріч зі слухачами 4-го курсу, які навчаються за програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач». Програма передбачає два роки здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на денній формі навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», а третій рік – переведення на заочну форму навчання та проходження служби на посадах молодшого складу поліції.


До уваги вступників!

5 січня в Україні розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, що триватиме до 22 січня 2022 року.

Зареєструватись для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua/probzno/.


«Вивчаючи міжнародне гуманітарне право»

6 січня 2022 року викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ірина Майсун успішно закінчила курс «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право».

В умовах міжнародного збройного конфлікту на території України важливе значення має поширення знань із міжнародного гуманітарного права, яке забезпечує захист жертв війни та обмежує засоби й методи ведення воєнних дій. Включення компетентностей із міжнародного гуманітарного права до Державного стандарту профільної школи обумовлює необхідність знати й розуміти сутність та основні поняття МГП освітянами, особливості викладання цих тем у закладах освіти.


Курсанти Сумської філії ХНУВС приступили до навчальної практики у підрозділах Національної поліції України

Курсанти другого курсу Сумської філії ХНУВС від сьогодні та майже місяць проходитимуть навчальну практику у практичних підрозділах поліції по всій Україні. 97 вихованців вишу нестимуть службу у підрозділах превентивної діяльності Сумської, Чернігівської, Донецької та Полтавської областях.


Успішне завершення курсу «Вступ до міжнародного кримінального права»

2 січня 2022 року викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ірина Майсун успішно закінчила восьми-тижневий курс «Вступ до міжнародного кримінального права» від Case Western Reserve University. Курс викладав один із провідних світових експертів у цій галузі - Майкл Шарф.Усі новини...