У рамках профорієнтаційної роботи Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ та проведення Тижня права доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Світлана ПЕТРОВСЬКА провела онлайн зустріч із учнями 11 класу Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та прочитала лекцію на тему «Важливість юридичних знань у сучасному світі».

Доповідач розповіла учням про можливості та перспективи, які відкриваються перед особою, яка отримала юридичну освіту, акцентувала увагу на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи.

Світлана ПЕТРОВСЬКА ознайомила майбутніх вступників з умовами вступу та особливостями підготовки у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», а також запросила на День відкритих дверей, який відбудеться 9 жовтня.