Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ к.пед.н., доцент Тетяна Білоус взяла участь у вебінарі, організованим компанією Clarivate.

На вебінарі з темою своїх виступів виступили керівник навчально-методичного центру компанії Антиплагіат Ольга Біленька, яка ознайомила про «Автор і «Антиплагіат»: від любові до ненависті…», та консультант по регіональним рішенням Clarivate Ірина Тіхонкова розповіла про «Активність публікації: швидше, вище, сильніше».

Учасники заходу мали змогу ознайомитись про формальний і неформальний підходи редакторів до перевірки на запозичення, як працює система «Антиплагіат» та розраховуються показники «Цитування» і «Самоцитування». А також розглянули абсолютні і нормальні показники: цитованість, імпакт фактор, Journal Citation Indicator (JCI), квартіль, індекс Хірша, beamplot, від чого вони залежать і де їх подивитися.

До виступаючих було адресовано багато запитань, на які надані обґрунтовані відповіді.