Для студентів першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках вивчення дисципліни «Історія та культура України» було проведено бінарне заняття у Сумському обласному художньому музеї. Під час візиту майбутні юристи ознайомилися з унікальними творами вітчизняного мистецтва ХIХ-ХХ ст.

Залучення студентів до вивчення оригінальних художніх полотен сприяє формуванню у них вміння професійно оцінювати твори мистецтва, вибудовує неупереджений погляд на проблеми вітчизняної культури, сприяє опануванню прийомів художнього аналізу.

На завершення зустрічі студенти та професор кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надія Демиденко подякували науковому співробітнику музею Анні Качур за емоційну подорож у світ прекрасного і висловили сподівання на подальшу творчу співпрацю.