Щодня науково-педагогічним та педагогічним складом Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із здобувачами освіти проводяться заходи, передбачені планом профорієнтаційної роботи.

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін, кандидат економічних наук Світлана Виганяйло зустрілася з учнями 11 класу Сумської школи № 13 ім. А.С. Мачуленка та провела профорієнтаційну бесіду щодо умов навчання та перспектив розвитку юридичної освіти в Україні.

Майбутні вступники отримали інформацію про умови вступу до Сумської філії ХНУВС та прослухали інформацію про особливості роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката та поліцейського. З метою виявлення професійних здібностей до юридичних спеціальностей було проведено анкетування випускників. Учні отримали інформаційні буклети та були запрошені на День відкритих дверей, який відбудеться 9 жовтня на базі № 1 Сумської філії.