В рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Білоус відвідала Комунальну установу Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20.

Провела класну годину з учнями 11-А класу на тему «Усвідомлений вибір професії як запорука успіху». Розповіла їм про навчання у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, зробила тестування для виявлення схильності до юридичної праці та з метою правового виховання молоді, закріплення набутих знань з юридично-правових дисциплін було проведено правову вікторину.

Учні отримали вичерпні відповіді на усі свої запитання та надали свої контакти для подальшої взаємодії щодо вступу.