На базі Сумського державного університету відбувся ІІ (регіональний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс став визначною подією в освітянському житті Сумщини. Серед учасників – курсанти Сумської філії ХНУВС – переможці внутріуніверситетського літературного турніру.

Завдання фінального етапу побудовано в такий спосіб, щоб учасники мали можливість розкрити власний творчий потенціал, аби показати, що Шевченкове слово актуальне, воно визначає україноцентричне бачення нашої культури та історії, мови й літератури.

Глибокі знання, якісна підготовка, високий патріотизм курсантської молоді Сумської філії ХНУВС дали неперевершений результат – Тесленко Єва, Даниленко Анастасія, Даньков Валентин вийшли у фінал і будуть боротися за перемогу в останньому ІІІ етапі Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного творчого конкурсу імені Тараса Шевченка.

Тож побажаємо їм невичерпного натхнення, витримки і нових здобутків!