28 вересня 2021 року у рамках Університету культури разом із кураторами академічних груп, здобувачі, викладачі та співробітники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ переглянули інтелектуальну комедію за п’єсою французької письменниці Язміни Рейзи «АРТ», постановником якої є молодий і сучасний актор, режисер Владислав Писарев.

Вистава відбулася на малій сцені, із дотриманням карантинного обмеження. У залі знаходився лише колектив закладу вищої освіти. Зручні місця дозволили повною мірою насолодитися виставою, яка вдало поєднала класичні режисерські прийоми драматичного мистецтва із проблематикою сучасних людських взаємовідносин. Адже, «ART» – це вистава про мистецтво міжособистісних комунікацій.

Для колективу філії кожне відвідування театру - це свято, яке поєднує прекрасне та інтелектуальне.