Викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Майсун взяла участь у вебінарі організованим Міжнародною Асоціацією керівників правоохоронних органів (International Association of Directors of Law Enforcement).

Спікером заходу виступив Рік Джейкобс, який пропрацював понад 10 років заступником шерифа штату Вірджинія і наразі розробляє методологію тренувань правоохоронних органів та ФБР. Учасники заходу мали змогу ознайомитись з новими методами навчання поліцейських, актуальною літературою та принципами розробки посібників для інструкторів, що працюють з майбутніми поліцейськими, такими як послідовність, безперервність і підзвітність. До виступаючого було адресовано багато запитань, на які надавалися дуже цікаві та обґрунтовані відповіді.