У Сумській філії Харківського національного університеті внутрішніх справ відбулося останнє засідання вченої ради у поточному навчальному році.

Розпочав засідання голова вченої ради, директор Сумської філії ХНУВС заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш із приємної церемонії – вручення атестата про присвоєння вченого звання доцента заступникові директора - начальникові відділу навчально-методичної роботи Катерині Науменко. Урочистий момент засідання продовжився нагородженням грамотами за вагомий внесок у виховання нової генерації наукової еліти, формування нових освітніх традицій закладу вищої освіти науковців філії та відзначення за перемоги у наукових конкурсах здобувачів вищої освіти Сумської філії ХНУВС.

Голова вченої ради щиро привітав науковців, побажав не зупинятися у популяризації науки на регіональному та всеукраїнському рівнях і здобувати відзнаки за нові наукові досягнення!

Серед питань, які розглядалися під час засідання, – підсумки проходження усіх видів практик здобувачами вищої освіти Сумської філії ХНУВС у 2020/2021 н.р.; підсумки науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти Сумської філії ХНУВС у поточному навчальному році; звіти про діяльність кафедр Сумської філії у 2020/2021 навчальному році.

Окрім того, голова вченої ради детально проаналізував сучасну систему профорієнтаційної роботи та організацію профорієнтаційної роботи у Сумській філії, виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ та рішень вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за 2020/2021 навчальний рік.