У процесі вивчення навчальної дисципліни «Логіка» у студентів формується критичне мислення, результатом якого є прийняття ретельно обміркованих рішень, здатність до самостійної оцінки інформації та явищ навколишньої дійсності, прагнення до більш оптимального вирішення проблем та завдань.

Нещодавно доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Тетяною Григорівною Геращенко для студентів 1 курсу було проведено бінарне заняття за участі начальника відділення тактичної підготовки батальйону УПП в Сумській області, старшого лейтенанта поліції Антона Юрійовича Юрченка; інспектора відділення тактичної підтримки батальйону УПП в Сумській області, лейтенанта поліції Олександра Григоровича Антонюка; інспектора відділення тактичної підготовки батальйону УПП, старшого сержанта поліції Богдана Олеговича Гейка; інспектора взводу № 2 роти 4 батальйону УПП в Сумській області, лейтенанта поліції Юлії Юріївни Ярмоленко. Тема семінарського заняття «Основи аргументації. Доведення та спростування».

У ході активного обговорення навчальних питань семінарського заняття працівники поліції запропонували студентам знайти правильні рішення у конкретних проблемних ситуаціях, зокрема пов'язаних із домашнім насильством. Студенти жваво демонстрували свої уміння послідовно вибудовувати доведення, намагались аргументовано доводити свою точку зору. Відповіді студентів отримали схвальну оцінку у працівників поліції. Поліцейські охоче поділились досвідом застосування логічних суджень в особистій практиці та відповіли на численні питання учасників семінару.