Одягнімо вишиванки, друже,
Хай побачить українців світ —
Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на сто тисяч літ.
Василь Дерій

В історії кожного народу є те, що об`єднує його у всі часи. Для українців це - вишиванка. Її особливість полягає в тому, що єднає вона нас незалежно від міся, де ми живемо, якою мовою спілкуємось чи яких політичних поглядів дотримуємось.

Сьогодні, в День вишиванки, наш народ об`єднаний в усіх областях, у всіх країнах та на всіх континентах.

До всесвітнього дня вишиванки працівники бібліотеки підготували виставку вишиванок “А над світом українська вишиванка цвіте”.

Вишиванка – це не просто одяг, це оберіг нації. Ми вбираємось в вишиванки не тільки для краси а ще й для того, щоб зберегти наш рід. А головне показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію.

День вишиванки – це всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок.

Одягайте вишиванку - долі оберіг.
Красу і гордість української родини.
В ній шепіт жита й батьківській поріг.
Вона душа квітуча України...

Любіть Україну, шануйте українське!
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО!